Compare Listings

Kaźmierz, 2 działki budowlane, 2 linia zabudowy

Kaźmierz, Polska
85,000zł

Opis

BEZPIECZNA TRANSAKCJA TYLKO Z LICENCJONOWANYM POŚREDNIKIEM !!!

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Kaźmierz ul. Czereśniowa, gmina Kaźmierz, powiat Szamotulski. Nieruchomość malowniczo usytuowana w 2 linii zabudowy.

Działka o powierzchni 843 mkw, kształt – prostokąt. Wymiary: front 21 m, długości boków 32m. W ofercie mamy 2 sąsiadujące działki o podobnym metrażu i cenie.

Media: PRĄD, WODA, GAZ w drodze .

Dla działki zostały wydane warunki zabudowy dla budynku mieszkalnego jednorodzinnego z wbudowanym garażem. Powierzchnia zabudowy planowanego budynku max. 150m2

Miejscowość oddalona o 20 km na północny-zachód od Poznania. Bliskie położenie przy aglomeracji poznańskiej wpływa na korzystne połączenia komunikacją podmiejską. Kaźmierz posiada nowoczesne zaplecze edukacyjne i sportowe doskonale przystosowane dla dzieci i młodzieży. Miejscowość ma także charakter rekreacyjny atrakcją jest Jezioro Bytyńskie oraz położony wśród lasów i zieleni zalew na rzece Samie w Radzynach.

Atrakcyjna cena: 85 000 zł.

Pytania i prezentacje: Magdalena Podlasińska-Budzyńska

tel. 516 020 877 ABC NIERUCHOMOŚCI

KUPUJĄC Z POŚREDNIKIEM ZYSKUJESZ:

– kompleksową obsługę transakcji,

– przygotowanie kompletu dokumentów,

– zniżki u notariusza,

– pomoc w wyborze najlepszej oferty kredytowej

– bezcenne porady przy kupnie i sprzedaży nieruchomości

 

Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.