Compare Listings

REZERWACJA | JERZYN 32 | M15

Jerzyn 32, 62-010, Polska
216,000zł

Opis

Typ oferty Na sprzedaż
Lokalizacja Jerzyn k. Pobiedzisk
Powierzchnia  44,6 m2+ taras 19,5 m2
Liczba pokoi 2 pokoje

— OFERTA ZAREZERWOWANA —

Mieszkania nr 15, poziom 0, 2 pokoje, powierzchnia 44,63 m2, taras: 19,5 m2

Miejsce parkingowe w cenie mieszkania!

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU I PREZENTACJI INWESTYCJI NA ŻYWO PO WCZEŚNIEJSZYM USTALENIU TERMINU

Inwestycja usytuowana 150 m od jeziora Jerzyńskiego w której, znajduje się 18 apartamentów o powierzchni od 30 do 73 m2, od kawalerek do 4-pokojowych mieszkań o funkcjonalnych układach.

Wszystkie mieszkania posiadają przestronne balkony lub tarasy, a mieszkania na parterze ogródki.

Do każdego apartamentu przypisane będzie zewnętrzne, bezpłatne miejsce parkingowe. W jednym mieszkaniu na poziomie 0 oraz trzech na 3 piętrze są pomieszczenia o wysokość 4,2 metrów, w których będą antresole.Balkony od 8 m2 do 40 m2, tarasy z ogródkami od 20 do 112 m2.

Podwyższony standard deweloperski m. in. ogrzewanie podłogowe, trzyszybowe okna, elektryczne rolety zewnętrzne.

Inwestycja zlokalizowana w miejscowości Jerzyn, 28 km od ronda Śródka w Poznaniu, 3,5 km od Pobiedzisk. W odległości 200 m znajduje się przystanek autobusowy z którego można dotrzeć w 8 minut do Pobiedzisk. W Pobiedziskach znajduje się pełna infrastruktura od licznych sklepów, punktów usługowych, szkół czy przedszkoli. Dojazd do Poznania zajmuje około 30 minut samochodem lub 25 minut pociągiem kolei Wielkopolskich, a przed dworcem w Pobiedziskach znajduje się węzeł przesiadkowy z parkingiem na 180 samochodów.

Apartamenty przystosowane do potrzeb wymagających osób. Położone w pięknej, zielonej okolicy wśród lasów i jezior. Jerzyn 32 to propozycja dla osób ceniących spokój, bliskość przyrody oraz możliwość aktywnego spędzania czasu. Najbliższe otoczenie stwarza mnóstwo możliwości uprawiania sportów oraz relaksu w bezpośrednim kontakcie z naturą. Liczne trasy rowerowe i piesze. Miłośnicy wędkarstwa mogą oddawać się swojej pasji, w bezpośrednim sąsiedztwie jest łowisko Jerzyn, 45 hektarowe jezioro, jedno z najatrakcyjniejszych łowisk w Wielkopolsce. W odległości 300 m znajduje się plac zabaw dla dzieci oraz kameralna plaża nad jeziorem.

PLANOWANE UKOŃCZENIE INWESTYCJI IV kwartał 2022 ROK!

SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA W INWESTYCJI JERZYN 32 – BEZ PROWIZJI I PODATKU PCC

OFERUJEMY POMOC W WYBORZE NAJLEPSZEJ OFERTY KREDYTOWEJ

Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.