ABC NIERUCHOMOŚCI to nowoczesna firma, działająca na wielkopolskim rynku nieruchomości, która konsekwentnie stawia na profesjonalną obsługę oraz bezpieczeństwo zawieranych transakcji. Cieszymy się zaufaniem klientów oraz partnerów biznesowych.

Naszą siłą są ludzie.

Jesteśmy zespołem młodych, wykształconych oraz energicznych doradców. Indywidualne podejście do klienta, zaangażowanie oraz fachowa obsługa na każdym etapie transakcji zapewni Państwu całkowite poczucie bezpieczeństwa przy sprzedaży, kupnie i wynajmie nieruchomości.

Biuro ABC NIERUCHOMOŚCI jest licencjonowane oraz ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej, związanej z wykonywaną działalnością. Oferujemy pośrednictwo przy sprzedaży, kupnie oraz wynajmie nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Świadczymy usługi pośrednictwa na rynku wtórnym oraz pierwotnym. W ramach kompleksowej obsługi oferujemy pomoc w wyborze najlepszej oferty kredytowej.

 

Współwłaściciel

JakuB Burzyński

Współwłaściciel biura, z branżą nieruchomości związany od 2009 r. Absolwent Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego. Specjalizuje się w sprzedaży mieszkań, domów oraz gruntów. W biznesie, jak i życiu prywatnym, kieruje się wartościami: uczciwością, konsekwencją i kreatywnością. Interesuje się fotografią oraz aranżacją wnętrz. Pasjonat podróży oraz aktywnego stylu życia.

Współwłaściciel

MAGDALENA
PODLASIŃSKA-BUDZYŃSKA

Współwłaściciel biura, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami. Ukończyłam studia podyplomowe Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku: pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Od 2010 roku zajmuję się fachowym doradztwem w tym zakresie. Kiedy nie pracuję, podróżuję. W wolnych chwilach oddaję się literaturze o różnorodnej tematyce, również kulinarnej. Fascynuje mnie zdrowy tryb życia nie tylko dla ciała, ale też i dla ducha. Gotuję smacznie i zdrowo, a dodatkowo praktykuję jogę.

ABC NIERUCHOMOŚCI to nowoczesna firma, działająca na wielkopolskim rynku nieruchomości, która konsekwentnie stawia na profesjonalną obsługę oraz bezpieczeństwo zawieranych transakcji.

KONTAKT Z NAMI

Poznań ul. Gronowa 22 lok. 611
+48 791 183 862
biuro@abcnieruchomosci.net.pl

© abc nieruchomości

Compare listings

Porównać